„Z kulturą ludową przez pokolenia” – warsztaty bibułkarstwa

Fundacja „OIKONOMOS” serdecznie zaprasza dzieci i seniorów – wnuków wraz ze swoimi dziadkami – do udziału w projekcie „Z kulturą ludową przez pokolenia”.

Pierwsze warsztaty – bibułkarstwa odbędą się w dniu 28 września 2013 r. (sobota) o godz. 14.00 w Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. Św. Mikołaja 5 w Białymstoku. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat i seniorów zainteresowanych poznawaniem kultury ludowej. Podczas warsztatów uczestnicy poznają zasady bibułkarstwa, tworzenia różnych rodzajów kwiatów oraz ich kompozycji. Wykonają również swoje pierwsze nieskomplikowane kompozycje kwiatowe z bibuły.

Warsztaty są bezpłatne!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (Małgorzata Szyryńska – tel. 796 087 842, Justyna Szatyłowicz – tel. 505 909 616 ) bądź drogą mailową: fundacja@oikonomos.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 września 2013 r.

W ramach projektu odbędą się również:

– warsztaty garncarskie

– warsztaty kulinarne

– wizyta studyjna – wycieczka w region Puszczy Białowieskiej

Informacje o terminach pozostałych warsztatów dostępne będą na stronie: www.oikonomos.pl

Projekt realizowany przez Fundację „OIKONOMOS” przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.