Wieczór poezji i prozy białoruskiej – spotkanie autorskie z Jerzym Bujniukiem, Hanną Kondraciuk i Włodzimierzem Sawczukiem 30.10.2014

Centrum Kultury Prawosławnej, Bractwo Cerkiewne Trzech Świętych Hierarchów i Przedszkole Samorządowe nr 14 w Białymstoku serdecznie zapraszają na Wieczór Poezji i Prozy Białoruskiej, który odbędzie się 30 października 2014 roku (czwartek) o godz. 18:00 w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku.

W programie:

– spotkanie z Jerzym Bujniukiem, Hanną Kondraciuk i Włodzimierzem Sawczukiem;

– występy chórów: dziecięcego z Przedszkola Samorządowego nr 14, dziecięco- młodzieżowego z Zespołu Szkół św. św. Cyryla i Metodego oraz zespołu „Zahadka” z Supraśla.