Ferie w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku

Fundacja „Oikonomos” oraz Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce serdecznie zapraszają w pierwszym tygodniu ferii na zajęcia zorganizowane do Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat i odbywać się będą codziennie w terminie 26-30 stycznia 2015 r. w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy dzieci oraz młodzież do aktywnego wypoczynku w gronie rówieśników!

A w programie między innymi:

– liczne gry i zabawy,

– zajęcia edukacyjne w muzeach i galeriach

– wyjścia do kina, na kręgle,

– gra miejska,

– zajęcia plastyczne,

– zajęcia z pierwszej pomocy,

– oraz wiele innych atrakcji.

Koszt uczestnictwa: 180 zł. Kwota ta obejmuje wyżywienie (obiad, napoje), wszelkie wyjścia, materiały programowe oraz opiekę wykwalifikowanej i bardzo sympatycznej kadry.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Fundacji lub Centrum Kultury Prawosławnej wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej oraz informacji o osobach upoważnionych do odbioru dziecka. Dokumenty do uzupełnienia można pobrać ze strony internetowej lub odebrać w Centrum Kultury Prawosławnej (czynne codziennie w godz. 8-20).

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Kontakt: Marta Całpińska tel.509-895-177