Półkolonie dla dzieci i młodzieży – zapowiedź

Fundacja „Oikonomos” w tym roku tradycyjnie planuje zorganizowanie letnich półkolonii dla dzieci i młodszej młodzieży w Centrum Kultury Prawosławnej. Tegoroczny termin to 3 – 14 sierpnia 2015 r. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-12 lat. Koszt półkolonii to 400 zł. W cenę wliczone są obiad i napoje, wykwalifikowana opieka, wszelkie wyjścia i wyjazdy, ubezpieczenie NNW. Jak co roku czas spędzony na półkoloniach będzie pożyteczny dzięki zajęciom w muzeach i galeriach, ale nie zabraknie też wakacyjnego luzu – kina, zajęć sportowych, zabaw integracyjnych itp.

Karty zgłoszeniowe i karty odbioru dzieci są już dostępne na stronie internetowej www.oikonomos.pl oraz w recepcji Centrum Kultury Prawosławnej. Wypełnione dokumenty prosimy zostawiać w recepcji Centrum Kultury Prawosławnej (czynne codziennie w godz. 08:00-20:00).

Serdecznie zapraszamy! 🙂