Półkolonie zimowe w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku

Fundacja „Oikonomos” oraz Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Białostocko-Gdańskiej serdecznie zapraszają w drugim tygodniu ferii na zajęcia zorganizowane do Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-12 lat i odbywać się będą codziennie w terminie 01-05 lutego 2016 r. w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy dzieci oraz młodzież do aktywnego wypoczynku w gronie rówieśników!

A w programie między innymi:

• liczne gry i zabawy,
    • zajęcia edukacyjne w muzeach i galeriach
    • wyjścia do kina, na kręgle,
    • zajęcia plastyczne,
    • oraz wiele innych atrakcji.

Koszt uczestnictwa: 180 zł. Kwota ta obejmuje wyżywienie (obiad, napoje), wszelkie wyjścia, materiały programowe oraz opiekę wykwalifikowanej i bardzo sympatycznej kadry.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Fundacji lub Centrum Kultury Prawosławnej wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej oraz informacji o osobach upoważnionych do odbioru dziecka. Dokumenty do uzupełnienia można pobrać ze strony internetowej lub odebrać w Centrum Kultury Prawosławnej (czynne codziennie w godz. 8-20).

KARTA ZGŁOSZENIOWA

KARTA ODBIORU DZIECKA

Wpłat należy dokonywać na konto Fundacji. Dane do przelewu: Fundacja OIKONOMOS, ul. Św. Mikołaja 5, 15-420 Białystok. Numer konta: 02 1240 5211 1111 0010 4945 4034 Bank Pekao S.A. z dopiskiem: Zimowisko w CKP 2016 – imię i nazwisko dziecka