XXXV Wieczory Kolęd Prawosławnych w Operze i Filharmonii Podlaskiej

W dniach 12 i 15 stycznia, w murach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, przy ul. Odeskiej 1 odbędą się XXXV Wieczory Kolęd Prawosławnych, organizowane przez Prawosławną Diecezję Białostocko-Gdańską.

12 stycznia przed publicznością zaprezentują się chóry dziecięce i młodzieżowe oraz chór Politechniki Białostockiej. Natomiast 15 stycznia wystąpią następujące chóry: chór dziecięco – młodzieżowy parafii św. Pantelejmona w Białymstoku, chór parafii św. Mikołaja w Topilcu, chór parafii św. Ducha w Białymstoku, zespół folkowy ” Czeremszyna”, chór Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz chór duchowieństwa Diecezji Białostocko – Gdańskiej.

Bilety na koncerty dostępne są w Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. Świętego Mikołaja 5 oraz w niektórych białostockich parafiach.

Koncerty kolęd organizowane są przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Białegostoku oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.