Półkolonie w Centrum Kultury Prawosławnej

Fundacja OIKONOMOS serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z Białegostoku i okolic, pozostające podczas wakacji w mieście, w wieku 7-14 lat do udziału w półkoloniach, które odbywać się będą w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku w terminie 29.07 – 09.08.2013 r.

W programie półkolonii każdego dnia znajdą się zarówno zajęcia edukacyjne w muzeach i galeriach (np. zajęcia archeologiczne w Muzeum Podlaskim, muzyczne safari i zabawa w Centrum im. Ludwika Zamenhofa, zajęcia rycerskie w Muzeum Wojska, warsztaty w galeriach, zajęcia plastyczne), jak też liczne atrakcje wakacyjne (park wodny Tropikana, Fikoland, kino, gry i zabawy). Zorganizujemy także wycieczkę do Tykocina ze zwiedzaniem Zamku oraz całodzienny wyjazd do Białostockiego Muzeum Wsi połączony z nauką pieczenia chleba oraz ogniskiem.

Koszt uczestnictwa: 400 zł. Kwota ta obejmuje wyżywienie (obiad i mały podwieczorek), wszelkie wyjścia, wyjazdy, oraz opiekę wykwalifikowanej i bardzo sympatycznej kadry. Półkolonie trwają w godzinach 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie do Fundacji lub Centrum Kultury Prawosławnej wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej oraz informacji o osobach upoważnionych do odbioru dziecka.

Karty i formularze odbioru można pobrać ze strony Fundacji [karta] i [formularz odbioru] lub w Centrum Kultury Prawosławnej.

Relacja z ubiegłorocznych półkolonii, która mamy nadzieję zachęci tych, których jeszcze nie przekonaliśmy, znajduje się tutaj.